Preskočiť na obsah
Peter Jakubovič

Stavebníctvo

Peter Jakubovič

Stolárske práce

Obec
Hlinné
Od roku
2010
IČO
45 347 760

Peter Jakubovič

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
094 35 Hlinné
Na trhu od
1. februára 2010
IČO
45 347 760
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.32)
Stolárske práce

Podnikanie v číslach

16
rokov na trhu
2010
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Peter Jakubovič

Peter Jakubovič – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Hlinné. Podniká od 1. februára 2010.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Stolárske práce“ (43.32). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad stolárstvo a maloobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
Peter Jakubovič
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
45 347 760
Dátum vzniku
1. februára 2010
Miesto podnikania
094 35 Hlinné
Živnostenský register
Okresný úrad Vranov nad Topľou, vložka č. 790-12079
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.32)
Stolárske práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Peter Jakubovič zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Stolárstvo

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Peter Jakubovič?

Miesto podnikania je v obci 094 35 Hlinné.

Čím sa Peter Jakubovič zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Stolárske práce“ (43.32). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: stolárstvo; maloobchod.

Aké je IČO – Peter Jakubovič?

IČO je 45 347 760.

Odkedy podniká Peter Jakubovič?

Podnikanie začalo 1. februára 2010. Na trhu pôsobí 16 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Peter Jakubovič podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese peter-jakubovic-2.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.